Eurocenbud 1/2013 wydany

Nowe Informatory Cenowe Eurocenbud, to przede wszystkim aktualizacje baz oraz zmiany w sposobie dystrybucji. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby nowe ceny były nie tylko aktualne, ale przede wszystkim precyzyjne, aby jak najbardziej wspomóc prace kosztorysanta. Osoby, chcące skorzystać z najnowszych informatorów cenowych, mogą juz je zamawiać w naszym Biurze Obsługi klienta pod numerem telefonu 94 717 35 00 lub mejlowo pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Eurocenbud 1/2013

EUROCENBUD

Eurocenbud, to jeden z najpopularniejszych informatorów cenowych wspomagających pracę kosztorysanta. Baza programu zawiera ponad 47.000 cen, co czyni go jedną z największych baz cenowych dostępnych na rynku.
Najnowsze wydanie bazy zostało podzielone na pięć niezależnych rozdziałów, dostępnych oddzielnie. Pozwala to na spore oszczędności przy uzupełnianiu baz cenowych - użytkownik korzysta tylko z tych baz, które są stricte związane z prowadzoną przez niego działalnością. Aktualnie dostępne rodziały, to:
  • Ceny Robót Drogowych (cena za kwartał: 44,00 zł)
  • Ceny Robót Sanitarnych (cena za kwartał: 142,00 zł)
  • Ceny Robót Budowlanych (cena za kwartał: 20,00 zł)
  • Ceny Pozycji Kosztorysowych (cena za kwartał: 174,00 zł)
  • Ceny Czynników Produkcji (RMS) (cena za kwartał: 108,00 zł)

Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

Zadzwoń i zamów:

94 717 35 00