www.normyceny.pl uruchomione!

Pakiet pięciu Katalogów Nakładów Rzeczowych z programem do kosztorysowania za 190 złotych netto? Tak, to możliwe.

Pakiet KNR K5+W związku z premierą nowej platformy sprzedażowej, www.normyceny.pl, przedłużamy promocyjną cenę 190 złotych netto za Pakiet KNR K5+ z programem Rodos Personal do odwołania!

Korzystając z funkcjonalności portalu, użytkownik może samodzielnie skomponować swój własny Pakiet KNR K5+, który stanie się dla niego bazą do dalszej pracy. Pakiet KNR K5+ to zestaw pięciu dowolnie wybranych Katalogów Nakładów Rzeczowych z serii K, w których cenę wliczony jest program do kosztorysowania Rodos Personal.

Co wyróżnia produkt, to jego modułowość. Użytkownik płaci tylko za te funkcje, których potrzebuje, a pozostałe, w miarę potrzeb, będzie mógł dokupić w trakcie używania programu. Rozwiązanie pozwala na spore oszczędności oraz szybki start (produkt jest gotowy do użycia nawet minutę po zakupie).

Wszelkie pytania dotyczące naszych premier, prosimy kierować na adres Biura Obsługi Klienta:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 94 717 35 00.